ÜRÜN KİRALAMA SÖZLEŞMESİ
VNV TEKSTİL
İş bu sözleşmede ürün, kiralanan eşyayı; Kiraya Veren, ürünü kiraya veren tarafı; Kiracı, ürünü kiralayan tarafı temsil eder. Aşağıdaki hükümler Siz yani (“Kiracı”) ve VNV TEKSTİL ŞİRKETİ (“Kiralayan”) arasında  https://www.vnvofficial.com/ Web-sitesi aracılığıyla  alacağınız kiralama hizmetinin tabi olacağı şartları ve hükümleri düzenlemektedir.

Kiracı, kiralananı kısmen veya tamamen üçüncü kişilere kiralayamaz, alt kiraya veremez; devir ve temlik edemez.Kiralanan ürünün iyi ve kullanılmaya elverişli halde teslim edildiği asıldır.

EĞER BU SÖZLEŞMENİN BÜTÜN HÜKÜMLERİNİN KABUL ETMİYORSANIZ
“İMZALAMAYIN” ANCAK BU DURUMDA ÜRÜNLERİ KİRALAMANIZA İZİN VERİLMEYECEKTİR.


2- Kiracı, iş bu sözleşme ile https://www.vnvofficial.com/ sayfasından sipariş verdiği ürünü sipariş bildiriminde belirtmiş olduğu Talep Edilen Teslim Tarihinden itibaren TÜM ŞEHİRLERDE KİRALAMA SÜRESİ 4 GÜNDÜR. Bu sürenin sonunda belirtilen kargo şirketlerinde birine ürünün Kiraya Verene iletilmesi için teslim edeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
A).Şirketimizin anlaşmalığı olduğu YURTİÇİ KARGO ile gönderim ve geri alım yapılmaktadır. ÇALIŞTIĞIMIZ KARGO ŞİRKETİNİN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ CARİ HESAP KODLARIYLA MUTLAKA GERİ GÖNDERİM YAPILMALIDIR.
3-Kiraya Veren ürünün, hasarsız ve temiz olarak Kiracıya teslim edileceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
4-Kiracı ürünü kullanıp Kiraya Verene geri gönderdiği zaman, Kiraya Veren tarafından tespit edilecek zararları, karşılamak durumundadır.
5-Kiracı ürünün kendisine teslimi ile ürün ile ilgili her türlü hasar ve ziyandan sorumlu olduğunu, ürünün en iyi şekilde kullanılması ve korunması için gerekli tedbirleri alacağını taahhüt eder.
6- Kiracı kiralanan ürüne sadece boyunu kısaltmak amacıyla teyel dikiş yapma hakkına sahiptir. (Teyel dikiş ürünün kesilmeden aralıklı dikilmesine denir)Terzi ücreti kiralayan müşteriye ait olacaktır. Bunun dışında kiralanan ürüne yapılan tadilat Kiraya veren tarafından kabul edilmeyecektir.Ürünün ücreti bu durum dahilinde kiralayan müşteriye ödetilecektir.
7-Kiracı tarafından iade edilen ürünün, Kiraya Veren tarafından Kiracıya gönderilmiş olan üründen farklı olduğunun Kiraya Veren’ in çalışanları tarafından anlaşılması halinde, Kiraya Veren orijinal ürünün kendisi tarafından belirlenecek bedelini Kiracı’dan tahsil etmeye yetkili olacaktır.
8-Kiracı ödeme yaptıktan sonra kiraladığı üründen 24 saat sonra vazgeçebilir.Bu süreden daha geç vazgeçmesi durumunda para iadesi talep etme hakkına sahip değildir. Ödediği tutar kadar 6 ay içinde başka bir ürün kiralama hakkına sahiptir.
9-İşbu Sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda İstanbul (Merkez) Mahkeme ve İcra Daireleri yetkili mahkeme olarak kabul edilecektir.