TESLİMAT
 
https://www.vnvofficial.com ' da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra hemen teslim elbise,üst giyim,alt giyim, takım ve tulum kategorisinde olan modeller 2 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere anlaşmalı yurtiçi kargo firmasına teslim edilecektir. Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

(Ön Sipariş olarak satın aldığınız ürünler  10-15 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.)


İADE  
 
Ürün iade işlemi için sitemizden iade talebi oluşturabilirsiniz ya da Whatsaap hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.(0534 721 41 41 )Ürünlerimiz abiye, özel gün kıyafetleri sınıfındadır bu sebepten Ürünün teslim tarihinden ertesi gün kargolama koşulu ile iade ve değişim kabul ediyoruz.İadelerde kargo ücretleri alıcıya aittir.


ÜRÜN DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

* Ürünlerinin değişim işlemleri Whatsaap hattımız'dan gerçekleştirebilirsiniz.(0534 721 41 41)

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren

1 iş günü içerisinde yapabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için; öncelikle, siparişiniz tarafınıza ulaştıktan sonra, eğer değişim yapmak istiyorsanız 2 gün içinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Böylelikle değişim için istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise, sizin için ayırabiliriz. Değişim için, whatsapp hattı ya da  telefon yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz. 
 
 Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve etiketi ile birlikte geri gönderilmelidir. (Lekeli, yırtılmış, sökülmüş,fermuarı müşteriden kaynaklı zorlama sebebiyle bozulmuş, üzerine herhangi bir koku sinmiş ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilmemektedir.) 
 
Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin stokta olması halinde, değişim için geri gönderdiğiniz ürün veya ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra, en kısa sürede size kargolanacaktır.
 
YURT DIŞI ÜRÜN İADE ve DEĞİŞİM İŞLEMLERİ


Yurt dışı siparişlerinizde  iade  yapılmamaktadır.Değişim olucak ürün ya da ürünlerin kargo ücretleri alıcıya aittir.